Miro Pospíchal splnil na Auto Show všetky povinnosti

Miro Pospíchal splnil na Auto Show všetky povinnosti

Trojnásobný víťaz FIA Zóny strednej Európy a slovenský rallycrossový šampión, Miro Pospíchal spoločne s vozidlom Volkswagen Polo TDi uzavrel tohtoročnú náročnú sezónu na podujatí KESKOMOBILE AUTO SHOW 2018.

Napriek faktu, že Mira zradila už v prvom meranom úseku prevodovka jeho Volkswagenu Polo TDi, všetky povinnosti, ktoré si na KESKOMOBILE AUTO SHOW 2018 „naordinoval“ splnil. Tým najdôležitejším totiž bolo pripraviť podujatie pre obchodných partnerov Pospíchal Teamu, ktoré bolo naplánované na piatok 2.11.2018.

„Mrzí ma, že som nemohol dojazdiť sobotnú súťaž a už v prvej rýchlostnej skúške som musel z dôvodu poruchy prevodovky odstúpiť. Napriek tomu som s podujatím spokojný, navštívilo nás veľké množstvo obchodných partnerov, ktorým sme sa chceli poďakovať. Všetkých, ktorí prišli sme nielen pohostili, ale aj som ich povozil v našom Volkswagene Polo TDi, čo sa im neskutočne páčilo. Som rád, že takéto podujatie na Slovensku funguje. My totiž nemáme veľa možností ukázať partnerom naživo ako vyzerá pohľad z pretekárskeho auta. Tu na Auto Show si vďaka organizátorom vieme toto dovoliť, navyše je tu kompletné bezpečnostné zabezpečenie vrátane lekárskej starostlivosti. Sme v podstate akoby na normálnych pretekoch v rámci ktorých sa hocikedy môže niečo stať. Okrem tohto všetkého čo som práve opísal bolo v tomto roku super, že vyšlo perfektné, slnečné a nezvykle teplé počasie, ktoré všetkým pridalo na dobrej nálade. Teraz nás čaká najskôr slovenské vyhodnotenie sezóny autokrosu a rallycrossu a následne Večer majstrov volantu na Slovenskej asociácii motoristického športu. Potom si ešte prevezmeme ocenenie v rámci FIA Zóny strednej Európy a až potom nastane pre nás koniec sezóny,“ zhodnotil Miro Pospíchal.

Pospíchal Team spoločne s jazdcom Mirom Pospíchalom v rámci tohtoročnej rallycrossovej sezóny nielenže obhájil slovenský majstrovský titul, ale po tretíkrát v rade sa postavil aj na najvyššiu priečku v rámci seriálu FIA CEZ (Zóny strednej Európy), pričom príkladne v disciplíne rallycross reprezentoval Slovensko.

Miro Majláth

 

Uložiť odkaz do záložiek.